«

»

نفرات برتر کنکور سراسری سال ۱۳۹۴

نفرات برتر کنکور سراسری سال ۱۳۹۴

رتبه های برتر (اول تا دهم) کنکور سراسری سال ۱۳۹۴ در گروه های آزمایشی ریاضی و فنی، علوم تجربی، علوم انسانی، هنر و زبان های خارجی همراه با شهرستان های محل اقامت آنها را در ادامه ملاحظه می نمایید.

رتبه های برتر گروه آزمایشی ریاضی و فنی

نفرات برتر (رتبه های اول تا دهم)

کنکور سراسری سال ۱۳۹۴

گروه آزمایشی ریاضی و فنی

رتبه اول کنکور ریاضی

پژمان شهبازی دستجردی

رتبه ی اول (اصفهان)

رتبه دوم کنکور ریاضی

رتبه سوم کنکور ریاضی رتبه چهارم کنکور ریاضی

محمد رسول یزدیان

رتبه ی دوم (قم)

وحید بالازاده مرشت

رتبه ی سوم (بابلسر)

مهدی لطافتی

رتبه ی چهارم (شیراز)

رتبه پنجم کنکور ریاضی رتبه ششم کنکور ریاضی رتبه هفتم کنکور ریاضی

امیر حسینی

رتبه ی پنجم (شیراز)

کیانوش عباسی

رتبه ی ششم (شمیرانات)

محمد سعید مسیحا

رتبه ی هفتم (یزد)

رتبه هشتم کنکور ریاضی رتبه نهم کنکور ریاضی رتبه دهم کنکور ریاضی

سینا رنج کش زاده

رتبه ی هشتم (ارومیه)

کیمیا اسدی جوزانی

رتبه ی نهم (تهران)

مسعود امیر کندبن

رتبه ی دهم (تهران)


رتبه های برتر گروه آزمایشی علوم تجربی

نفرات برتر (رتبه های اول تا دهم)

کنکور سراسری سال ۱۳۹۴

گروه آزمایشی علوم تجربی

رتبه اول کنکور تجربی

سارا همتی

رتبه ی اول (تبریز)

رتبه دوم کنکور تجربی

رتبه سوم کنکور تجربی رتبه چهارم کنکور تجربی

کیانا تدبیر و اجارگاه

رتبه ی دوم (لنگرود)

فایزه قایم دوست

رتبه ی سوم (زاهدان)

مهران نعمتی زاده

رتبه ی چهارم (یزد)

رتبه پنجم کنکور تجربی رتبه ششم کنکور تجربی رتبه هفتم کنکور تجربی

احسان طاهری فرد

رتبه ی پنجم (شیراز)

عرفان طاهری فرد

رتبه ی ششم (شیراز)

کیارش زارع

رتبه ی هفتم (بیرجند)

رتبه هشتم کنکور تجربی رتبه نهم کنکور تجربی رتبه دهم کنکور تجربی

معین علا

رتبه ی هشتم (نور)

میثم فرج پور نیری

رتبه ی نهم (اردبیل)

نیکان زرگرزاده

رتبه ی دهم (تهران)


رتبه های برتر گروه آزمایشی علوم انسانی

نفرات برتر (رتبه های اول تا دهم)

کنکور سراسری سال ۱۳۹۴

گروه آزمایشی علوم انسانی

رتبه اول کنکور انسانی

علی کیانی نیستانکی

رتبه ی اول (تهران)

رتبه دوم کنکور انسانی

رتبه سوم کنکور انسانی رتبه چهارم کنکور انسانی

سیذ ابوالفضل میررضی

رتبه ی دوم (اصفهان)

ابوالفضل مشیری

رتبه ی سوم (اصفهان)

فایزه کرمی

رتبه ی چهارم (تهران)

رتبه پنجم کنکور انسانی رتبه ششم کنکور انسانی رتبه هفتم کنکور انسانی

کیان فرح زا

رتبه ی هشتم (یزد)

زینب صالحی دولابی

رتبه ی هشتم (تهران)

فاطمه غلامی

رتبه ی هشتم (نجف آباد)

رتبه هشتم کنکور انسانی رتبه نهم کنکور انسانی رتبه دهم کنکور انسانی

صدف وفا

رتبه ی هشتم (شیراز)

محمد رضا اقبالی زارچ

رتبه ی نهم (یزد)

محمدرضا سلطانی علی آباد

رتبه ی دهم (یزد)


رتبه های برتر گروه آزمایشی هنر

نفرات برتر (رتبه های اول تا سوم)

کنکور سراسری سال ۱۳۹۴

گروه آزمایشی هنر

رتبه اول کنکور هنر رتبه دوم کنکور هنر رتبه سوم کنکور هنر

آناهیتا هدایتی

رتبه ی اول (تهران)

المیرا آشفته

رتبه ی دوم (تهران)

غزاله پژند

رتبه ی سوم (کرج)


رتبه های برتر گروه آزمایشی زبان های خارجه

نفرات برتر (رتبه های اول تا سوم)

کنکور سراسری سال ۱۳۹۴

گروه آزمایشی زبان

رتبه اول کنکور زبان رتبه دوم کنکور زبان رتبه سوم کنکور زبان

پویا همدانیان خوزانی

رتبه ی اول (کاشان)

یاسمین فروتنی

رتبه ی دوم (شیراز)

زینب شیرزاد مقدم

رتبه ی سوم (شمیرانات)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

می‌توانید از این تگ‌های اچ‌تی‌ام‌ال استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>