Return to page

ماشین حساب فوق حرفه ای microsoft-math

 

ریاضی سرا

 

 

 


با پیشرفت روز افزون دنیای نرم افزار ، شرکت های رایانه ای اقدام به تولید نرم افزار ها با کارآیی های متفاوتی می کنند. نرم افزار هایی که علاوه بر جنبه کاربردی بودن آن ها جنبه آموزشی پیدا می کنند. به طوری که از طرفی می توانند خواسته های کاربران را پاسخگو باشند و از طرف دیگر ابزاری آموزشی برای دانش آموزان و دانشجویان به شمار می روند.

 

در این بین غول نرم افزاری دنیا یعنی کمپانی Microsoft نرم افزاری با نام Microsoft Math را عرضه کرده است که ابزاری بسیار مناسب و درعین حال قدرتمند در زمینه محاسبات ریاضی به شمار می رود.

در این نرم افزار علاوه بر محاسبات ساده ریاضیات می توان بسیاری از معادلات  سنگین و بسیار سخت را با صرف کمترین زمان ممکن و در چشم به هم زندنی محاسبه نمود. این ابزار قدرتمند که بیشتر در زمینه آموزشی کاربرد دارد با دارا بودن ابزار های متعدد توانایی محاسبات و حل معادلات سنگین شیمی، فیزیک، جبر و هندسه را نیز دارد.

Microsoft Math نیز توانایی حل انتگرال ها را نیز دارا است. اما نکته ای که بیشتر اهمیت دارد این است که می تواند انتگرال ها را با رسم شکل و منحنی های دوبعدی و سه بعدی به دست آورد. البته این رسم اشکال و تصاویر تنها به انتگرال ها ختم نمی شود بلکه کاربر می تواند برای هریک از فرمول ها که توانایی رسم شکل در آن وجود داشته باشد اشکال هندسی رسم کند.

اشکالی که با این ابزار رسم می شوند بسیار زیبا و دقیق می باشند که می توانید یکی از این اشکال هندسی را در شکل زیر مشاهده نمائید .

 

ریاضی سرا

ضمنا این نرم افزار می تواند تعدادی از معادلات را با ارائه فرمول محاسبه نماید. نکته ی دیگر این ابزار حجم پائین تر آن نسبت به ابزار های رقیب است .

قابلیت های کلیدی نرم افزار Microsoft Math v3.0.1184.1020: – محاسبه معادلات در سریعترین زمان

– ارائه اشکال هندسی به صورت دوبعدی و سه بعدی همراه با محاسبه معادله

– حجم نسبتا پائین نسبت به کارایی بالا

– حل معادلات فیزیک ، شیمی ، جبر و هندسه با دارابودن ابزار های متعدد

– توانایی ذخیره و بازخوانی محاسبات

– پوسته های زیبا و متعدد

– پشتیبانی از نسخه های ویندوز XP SP2 به بالا و ویندوز ویستا

– و …

 

 

طريقه فعالسازي : محتويات پوشه Patch را در محل نصب نرم افزار كپي كنيد و فايل Patch را اجرا نماييد و بر روي Patch كليك كنيد

قيمت: 19.95  دلار آمريکا

دانلود –  40.4 مگابايت | لينک كمكي

پسورد فايل زيپ : www.asandownload.com

 

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس پست الکترونیکی شما منتشر نمی‌شود.